Štetce (rôzne tvary a druhy)

 
  • 1 z 8
 
Bežná cena Viac informácií v tabuľke variantov
Ušetríte €1,10 (–18 %)
od €3,95
Kategória ŠTETCE
Zvoľte variant
Štetce (rôzne tvary a druhy) Tvar: NAIL ART ŠTETEC Č. 3/0 Skladom €4,60
   
stetec2oval dekor Tvar: ŠTETEC Č.2 OVAL Skladom €4,60
   
Štetce (rôzne tvary a druhy) Tvar: ŠTETEC Č.6 OVAL Skladom €5
   
striper dekor Tvar: NAIL ART ŠTETEC STRIPER Skladom €6 €4,90
   
S6K dekor Tvar: ŠTETEC Č.6A PLOCHÝ Skladom €6
   
S6Sikmy dekor Tvar: ŠTETEC Č.6 ŠIKMÝ Skladom €6,60
   
S4 dekor Typ: ŠTETEC Č.4 PLOCHÝ Skladom €3,95
   
S4K dekor Typ: ŠTETEC Č.4K PLOCHÝ Skladom €5,90
   
 

ŠTETEC Č.4 PLOCHÝ-Jeden zo základných štetecov na nanášanie gelu. Na štetinky je použité pružné syntetické vlákno. Kvalitný pomocník pre Vašu prácu s UV/LED gelom.
NAIL ART ŠTETEC Č. 3/0-Nail Art Štetec č.3/0 (Detailer) na vytváranie veľmi jemných detailov. Kratšie štetinky a ľahká drevenná rúčka vám túto prácu uľahčia. Kvalitný pomocník pre Vašu prácu s UV/LED gelom.
ŠTETEC Č.2 OVAL-Štetec č.2 na nanášanie gelu s oválnym zakončením (mačací jazyk) a drevennou rúčkou. Dostane sa aj na miesta, kde iné štetce môžu mať problém. Kvalitný pomocník pre Vašu prácu s UV/LED gelom.
ŠTETEC Č.4K PLOCHÝ-Štetec č.4 na nanášanie gelu s akrylátovou priehľadnou rúčkou a šikmým zakončením na konci. Priehľadná akrylátová rúčka zabezpečí jednoduché očistenie po práci. Pre štetinky je použitý zlatý nylon. Kvalitný pomocník pre Vašu prácu s UV/LED gelom.
ŠTETEC Č.6 OVAL-Štetec č.6 na nanášanie gelu s oválnym zakončením (mačací jazyk) a drevennou rúčkou. Dostane sa aj na miesta, kde iné štetce môžu mať problém. Kvalitný pomocník pre Vašu prácu s UV/LED gelom.
NAIL ART ŠTETEC STRIPER-Nail Art Štetec Striper výborne plní svoju úlohu pri dlhších precíznych líniach. Ľahká drevenná rúčka a prírodné štetinky uľahčujú vytváranie presných detailov. Kvalitný pomocník pre Vašu prácu s UV/LED gelom.
ŠTETEC Č.6A PLOCHÝ-Štetec č.6 na nanášanie gelu s akrylátovou priehľadnou rúčkou a šikmým zakončením na konci. Priehľadná akrylátová rúčka zabezpečí jednoduché očistenie po práci. Pre štetinky je použitý zlatý nylon. Kvalitný pomocník pre Vašu prácu s UV/LED gelom.
ŠTETEC Č.6 ŠIKMÝ-Ideálny štetec pre vytváranie francúzskej manikúry. Dokáže vytvárať dokonalú smile líniu. Priehľadná akrylátová rúčka zabezpečí jednoduché očistenie po práci. Pre štetinky je použitý zlatý nylon. Kvalitný pomocník pre Vašu prácu s UV/LED gelom.