ŠTETCE

 

Stránka 1 z 1 - 10 položiek celkom

 • S4 dekor 388
  Štetec č.4 plochý
  Skladom

  Jeden zo základných štetecov na nanášanie gelu. Na štetinky je použité pružné syntetické vlákno. Kvalitný pomocník pre Vašu prácu s UV/LED gelom.

  €3,95
 • SNA3.0 dekor 397
  Nail Art Štetec č. 3/0
  Skladom

  Nail Art Štetec č.3/0 (Detailer) na vytváranie veľmi jemných detailov. Kratšie štetinky a ľahká drevenná rúčka vám túto prácu uľahčia. Kvalitný pomocník pre Vašu prácu s UV/LED gelom.

  €4,60
 • stetec2oval dekor 387
  Štetec č.2 oval
  Skladom

  Štetec č.2 na nanášanie gelu s oválnym zakončením (mačací jazyk) a drevennou rúčkou. Dostane sa aj na miesta, kde iné štetce môžu mať problém. Kvalitný pomocník pre Vašu prácu s UV/LED gelom.

  €4,60
 • SNAelastic dekor 394
  Nail Art Štetec ELASTIC č. 2
  Skladom

  Nail Art Štetec ELASTIC č.2 na presnú maľbu, jemné detaily a rôzne precízne línie. Extra pružné štetinky z japonského nylonu a ľahká drevenná rúčka, ktoré uľahčujú vytváranie presných detailov. Kvalitný pomocník pre Vašu prácu s UV/LED gelom.

  €4,95
 • SNAstar dekor 395
  Nail Art Štetec STAR č. 0
  Skladom

  Nail Art Štetec STAR č.0 na presnú maľbu, jemné detaily a rôzne precízne línie. Štetec s bielimy syntetickými štetinkami a drevennou rúčkou, Jemnejšia línia ako pri štetci Elastic. Kvalitný pomocník pre Vašu prácu s UV/LED gelom.

  €4,95
 • S4K dekor 389
  Štetec č.4K plochý
  Skladom

  Štetec č.4 na nanášanie gelu s akrylátovou priehľadnou rúčkou a šikmým zakončením na konci. Priehľadná akrylátová rúčka zabezpečí jednoduché očistenie po práci. Pre štetinky je použitý zlatý nylon. Kvalitný pomocník pre Vašu prácu s UV/LED gelom.

  €5
 • S6 O dekor 390
  Štetec č.6 oval
  Skladom

  Štetec č.6 na nanášanie gelu s oválnym zakončením (mačací jazyk) a drevennou rúčkou. Dostane sa aj na miesta, kde iné štetce môžu mať problém. Kvalitný pomocník pre Vašu prácu s UV/LED gelom.

  €5
 • striper dekor 396
  Nail Art Štetec Striper
  Skladom

  Nail Art Štetec Striper výborne plní svoju úlohu pri dlhších precíznych líniach. Ľahká drevenná rúčka a prírodné štetinky uľahčujú vytváranie presných detailov. Kvalitný pomocník pre Vašu prácu s UV/LED gelom.

  €6
 • S6K dekor 393
  Štetec č.6A plochý
  Skladom

  Štetec č.6 na nanášanie gelu s akrylátovou priehľadnou rúčkou a šikmým zakončením na konci. Priehľadná akrylátová rúčka zabezpečí jednoduché očistenie po práci. Pre štetinky je použitý zlatý nylon. Kvalitný pomocník pre Vašu prácu s UV/LED gelom.

  €6
 • S6Sikmy dekor 392
  Štetec č.6 šikmý
  Skladom

  Ideálny štetec pre vytváranie francúzskej manikúry. Dokáže vytvárať dokonalú smile líniu. Priehľadná akrylátová rúčka zabezpečí jednoduché očistenie po práci. Pre štetinky je použitý zlatý nylon. Kvalitný pomocník pre Vašu prácu s UV/LED gelom.

  €6,60

Stránka 1 z 1 - 10 položiek celkom